Pakume suve- või firmapäevade juurde sportliku tegevusena triatlonivõistluse korraldamist.

Meil on kogemusi ja valmisolek korraldada triatlonivõistlusi kuni 300 inimesele. Meie meeskond korraldab muuhulgas juba kolmandat aastat Meie Liigum triatlonisarja.

Triatlon on Eestis järjest rohkem populaarsust koguv multispordiala, mis pakub mõnusat, vaheldusrikast ja atraktiivset võimalust sisustada vabas õhus toimuvaid üritusi.

Triatloni raames tuleb järjestikku läbida ujumis-, ratta- ja jooksudistants. 

Triatlonidistantside pikkused sõltuvad ürituse läbiviimise kohast (veekogu suurusest, ratta- ja jooksuradade lähedusest ning olemasolust) ning korraldajate ja osalejate soovidest. Üldjuhul sobib suvepäevade sportlikuks vahepalaks triatlonivõistlus, mille raames läbitakse ujudes kuni 300 meetrit, rattaga maastikul või maanteel sõites 8-10 km ja maastikul või maanteel jookstes 1-2 km.

Sellise ülesehitusega triatlonivõistluse ajaliseks kestvuseks on 2-4 tundi, mis sõltub eelkõige distantside raskusest.

Triatlon sobib nii noortele kui vanadele. Soovi korral saab triatloni läbida ka võistkonnaga, kus iga võistkonna liige saab läbida ühe distantsi.

Alati ei pea ujuma, rattaga sõitma ja jooksma – võimalik on asendada mõni ala alternatiivse ja põneva tegevusega – ujumise asemel näiteks kanuusõit, jalgrataste asemel tõukeratastega sõitmine või jooksmise asemel orienteerumine.

Triatlonikoralduse sees:

  • triatloniinventari (rattahoidjad, aiad, poid, vaibad) transport ürituse toimumise kohta;
  • võistlusradade ettevalmistamine ja märgistamine;
  • ajavõtmine;
  • ratta- ja rinnanumbrid, diplomid võistluse lõpetajatele;
  • korraldusmeeskond (esmaabi, kohtunik, registreerimine jne).

Suve- või firmapäev ootab sportlikku sisustamist? Triatlonivõistluse tellimine annab hea võimaluse korraldada Sinu kolleegidele suveürituste juurde sportlik ja atraktiivne tegevus!

Maksumus alates 900,00 €+km.