Meie Liigume matkad toetab Meie Liigume triatlonisarja läbiviimist

Meie Liigume Matkad toetab Meie Liigume Medita triatlonisarja ja paneb välja atraktiivseid auhindasid sarja kõikidel etappidel osalejatele!

Meie Liigume Medita triatlonisari saab alguse 18. aprillil esmakordselt toimuva Kuremaa basseinitriatloniga!

Meie Liigume Medita triatlonisarjas on 2015. aastal kokku viis etappi: 18. aprillil Kuremaa basseinitriatlon, 27. juunil Türi triatlon, 11. juulil Tõrva krosstriatlon, 8. augustil Rõuge triatlon ja 16. augustil Tõrva maanteetriatlon

Kõikidel sarja etappidel on kavas noorte-, harrastajate- ja põhiklassi ning võistkondade stardid. Osalejad saavad traditsiooniliselt koguda ka sarjapunkte!  

Sarja korraldajad rõhutavad, et Meie Liigume triatlonivõistlustel leiab endale sobiliku distantsi igas eas triatlonisõber, osaledes individuaalselt või koos võistkonnaga.

Triatlonisõpradel on võimalik eelregistreeruda Meie Liigume Medita triatlonisarja võistlustele aadressil http://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-triatlonisari-2015. Eelregistreerimisel kehtivad soodustused! Näiteks registreerides ennast kõikidele sarja etappidele, on ühel etapil osalemine tasuta!

Meie Liigume Medita triatlonisarja peatoetajaks on Medita kliinik Tartus, mis pakub ambulatoorseid eriarstiabiteenuseid uroloogia ja androloogia, endokrinoloogia, üldkirurgia, reumatoloogia ja günekoloogia erialadel.

Meie Liigume ürituste toetajad on 2015. aastal Reginett, AS Giga, Tarmeko, Ikodor, Valdi Filler, EhitustrustQuattromed HTI,Meie Liigume Matkad, Rõuge Vallavalitsus, Tõrva Linnavalitsus, Türi Vallavalitsus ja Jõgeva Vallavalitsus.


Järgmine
Õige aeg põnevaks sügismatkaks

Lisa kommentaar

Email again: